X

İSTANBUL’DA YAŞAMAK MI?
İSTANBUL’U YAŞAMAK MI?

EN
BİLGİ TALEP
DOĞANIN
MUCİZESİ
ŞİMDİ EVİNİZDE

Evinizdeyken sizi doğada hissettirecek Barbaros 48; herkes için ortak bir nokta barındıran, çevre bilincine destek olmak adına örnek olabilecek, sürdürülebilir, enerji verimliligi adına özel nitelikler barındıran ve çevresiyle bütünleşmeyi başarabilen, yaşayan bir tasarım.

Image

YEPYENİ BİR
YAŞAM FORMU

Herkesin özlem duyduğu ama şehir hayatında kavuşamadığı doğal yaşamı evlerinize getirecek Barbaros 48; otomatik gübreden toprak katmanının derinliğine, sulama kanallarına kadar her detayın düşünüldüğü ekolojik bir yapı.

HER ANINIZDA
İYİ HİSSEDİN

Sağlıklı bir yaşam için formunuzu korumanızı ve enerjinizi yükseltmenizi sağlayacak Barbaros 48 Kaliteli Yaşam Merkezi; açık havuzuyla, hem cildinize iyi gelecek hem de sizi iyi hissettirecek saunasıyla ve hamamıyla evinizdeyken size 5 yıldızlı bir otelin konforunu yaşatacak.

KALITELİ YAŞAM
MERKEZİ

HER ANINIZDA
İYİ HİSSEDİN

Sağlıklı bir yaşam için formunuzu korumanızı ve enerjinizi yükseltmenizi sağlayacak Barbaros 48 Kaliteli Yasam Merkezi; açık havuzuyla, hem cildinize iyi gelecek hem de sizi iyi hissettirecek saunasıyla ve hamamıyla evinizdeyken size 5 yıldızlı bir otelin konforunu yaşatacak.